Zincir Bariyer Ankara - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Zincir Bariyer Ankara

Zincir Bariyer Ankara

Zincir Bariyer; motor sisteminin zincir veya çelik halatı yerden ortalama 80 cm yukarısına kaldırarak ve indirerek geçiş kontrolünü sağlayan otomatik bariyer modelidir.

Bina ve apartman otoparklarında yan yana park edilen yerlerde tercih edilen Otomatik Zincir Bariyer sistemi, 20- 25 metreye kadar olan mesafeleri kontrol altına alabilir. Diğer bariyer sistemlerinden hiçbiri bu uzunluktaki mesafeyi tek bir bariyer ile kontrol altına alamaz.

Otoparklarda kullanılan Zincir Bariyer Sisteminin avantajlarından birisi de kapladığı alan ve kullanım kolaylığıdır. Diğer Bariyer Sistemlerine göre kontrol mekanizmasının bulunduğu ana gövde ile zincirin kapladığı alan en az seviyedir. Bu sayede küçük ve dar olan otoparklarda bile kullanıma uygundur.

Zincir Bariyer Sistemi; bariyer kumandası, buton, hızlı geçiş sistemi, otomatik geçiş sistemi ve diğer geçiş kontrol sistemleriyle uyumlu şekilde çalışır. Böylece sistemi kullanan kişilere en kolay kullanım deneyimini yaşatır.

Ankara’da bulunan firmamız uzun yıllardır Zincir Bariyer Sistemi hizmeti vermektedir. Uygun fiyata kaliteli ve garantili hizmet veren firmamızdan ürün hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Zincir Bariyerleri

İşletmeniz için zincir bariyerler satın almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Çünkü burada sizin için çeşitli ürün seçeneklerimiz var,  bu da neye ihtiyacınız varsa ona uygun bir şeyler bulabileceğiniz anlamına geliyor.
Katlanabilir çelik direk ve naylon zincirimizin kurulumu hızlı ve kolaydır ve paslanmayacak dayanıklı bir naylon zincir içerir. Alternatif olarak, hava koşullarına dayanıklı ve korozyona dayanıklı, yani hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygun olan katlanabilir olmayan bir plastik zincir bariyer sistemi satın alabilirsiniz. Direkler farklı şekilli tabanlarla gelir ve zincirlerin kolayca takılması için halkalar içerir. Ayrıca 25 metre uzunluğundaki paketler halinde gelen bireysel zincir setlerinin yanı sıra bunları direklere takmak için ihtiyacınız olan bağlantı bağlantılarını ve kancaları da satıyoruz. Biraz daha spesifik bir şeye ihtiyacınız varsa, kumla doldurulabilen ve ağırlık eklenebilen taban reflektörlü ve zincir bariyerli alüminyum direkler de satmaktayız. Direklerin ayrıca dört kancası vardır, yani her birine birden fazla zincir takılabilir.

Zincir Bariyer Nerede Kullanılır?

Bu zincir bariyer mağazalar, depolar, kolejler, oteller ve hastaneler gibi endüstri sektörlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Yaya veya trafik kuyruklarını idare etmenin yanı sıra bakım yapılan alanların güvenliğini sağlamaya hizmet ederler. Setler, park yerleri, resepsiyonlar, parklar ve yol çalışmaları gibi yerlerde iç veya dış mekanlarda kullanılabilir. Zincir paketlerimiz, ziyaretçilerinizin ve personelinizin güvenliğini sağlamak için tüm yerel belediye ve hükümet gereksinimlerine uygundur.

Zincir Bariyer Fiyatları

Zincir bariyer fiyatları, zincirin boyutu ve kalınlığı ve bariyerlerin boyutlarına göre değişmektedir. Aynı zamanda motorlu veya motorsuz olmasına, montaj yeri ve konumunun değişikliğine göre fiyatlarımız da değişmektedir. Genellikle sıralı parklar için tasarlanmış ve fonksiyonelliği ile çok fazla tercih edilmektedir. Pratik kontrol özelliği gibi birçok faydalı özelliği ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Zincir Bariyer Avantajları

Zincir Bariyerleri, iç ve dış mekan amaçları için ideal bir araçtır. Bunlar güneş ışınlarına dayanıklı plastik zincirlerdir ve solmayı ve paslanmayı önlemek için her hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar. Kalabalık kontrolü ve güvenlik amacıyla kullanılacak en uygun üründür. Ekstra dayanıklılık ve kolay temizlik için hafif plastik malzemeden yapılmıştır. Yerden tasarruf sağlayan ürünün saklanması ise çok kolay ve zahmetsizdir.

Ürünlerimiz

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com