Turnike Sistemleri Ankara - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Turnike Sistemleri Ankara

Turnike Sistemleri Ankara

Turnike Sistemi; dış mekanda veya iç mekanda bireylerin geçişini kontrol etmek amacıyla kullanılan elektromanyetik bir sistemdir. Turnike Sisteminde geçişler jetonla, kartla, parmak iziyle, yüz tanımayla veya avuç içi tarama gibi geçiş kontrol sistemleriyle entegre şekilde çalışır.

Turnike Geçiş Sistemlerinin; Boy Turnikesi, Yarım Turnike, Üç kol Turnike, Yaprak Turnike, Araç Turnikesi gibi çeşitleri vardır. Gün içinde devamlı kullanıma uygundur. 7/24 kullanılabilen sistem istenildiğinde gün ve saat ayarlanarak geçen kişi sayısı, geçtiği yön kontrol altına alınabilir ve bu bilgileri kayıt altına alabilir. Genellikle üniversite, okul, stadyum, hipodrom, fabrika, yemekhane, iş yeri, ofis ve tuvalet gibi yerlerde tercih edilir.

Turnike Sistemi fiyatları ise ürünün modeli, sayısı, sistemin özellikleri gibi değişkenler yüzünden farklılık gösterir. Ankara’da bulunan firmamızdan uygun fiyata kaliteli ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ürün hakkında fiyat listesi ve detaylı bilgilerin bulunduğu kataloğu istemek için bizi arayabilirsiniz.

Ürünlerimiz

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com