Mantar Bariyer Ankara - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Mantar Bariyer Ankara

Mantar Bariyer Ankara

Mantar Bariyer; dış ortamda olumsuz hava koşullarından en az etkilenen bariyer sistemidir. Yüksek güvenlik gerektiren kamu kurumları, konsolosluk, elçilik, havalimanları, emniyet birimleri gibi yerlerde sıkça tercih edilir.

Dayanıklı gövdeleri ile kalınlıkları 8 mm’den 30 mm’ye ve yükseklikleri 50 cm’den 120 cm’ye kadar değişebilen mantar bariyerlerin dış yüzeyi 304 paslanmaz çelikle kaplıdır. Bu sayede dışardan gelebilecek araçlı suikast eylemlerini engelleyebilmektedir.

Mantar Bariyerler; kumanda, buton, yüz tanıma, plaka tanıma sistemi, hgs ve ogs gibi otomasyon sistemleriyle birlikte çalışabilmektedir. Tekli, 2, 3, 4, 5 ve 6’lı gruplar halinde çalışabilirler.

Hidrolik Mantar Bariyerin çalışma prensibi ise trifaze bir motor ile hidrolik pompanın pistonlara yağ basıncı etkisiyle gerçekleşir. Tetik alan sistem aşağı inerek aracın güvenli şekilde geçişini sağlamaktadır. Belirlenen süre sonrasında fotoselde veya loop dedektöründe engel yoksa bariyer güvenli şekilde yukarı kalkar.

Bariyer sisteminin düzgün çalışabilmesi için montaj büyük önem taşımaktadır. Gerek referans gerekse tecrübe konusunda güçlü olan firmamız; üretim, montaj ve kurulum, bakım ve onarım gibi konularda uygun fiyata kaliteli hizmet vermektedir.

Mantar Bariyer Sistemi Ankara

Mantar bariyer sistemi Ankara için alternatifi bol olan seçeneklerin yer aldığı bir uygulamadır. Mantar bariyer sistemleri çevre sağlığını korumak için yapılmaktadır. Çevre sağlığı için oldukça önemli olan mantar bariyer sisteminin dayanıklı ve kusursuz çalışması insan yaşamının çevresinde bulunması güven hissi yaratmaktadır. Bir çok tehlikeye karşı önleyici olan sistemler sayesinde pek çok kazanın önüne geçmek mümkündür yayaların fazla olduğu bölgelerde araç giriş çıkışını engelleyen bu yapılar hayatımızın bir parçası haline gelmiştir.

Bir çok toplu yaşam bölgesinde bulunan bu yapılar çalışma prensiplerini kusursuz şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede yaşanması muhtemel bir çok sorun ortadan kalkmış olur. Mantar bariyer sistemleri genellikle nüfus yoğunluğu fazla olan şehirlerde görmek mümkündür. Ankara da sık görülmesinin başlıca nedenlerinden biri budur. Bir çok devlet binasında, alış veriş merkezinde ve toplu alanlarda çevre güvenliğini sağlamak için kullanımı oldukça yaygındır. Günümüz koşullarında mantar bariyer sistemleri Ankara için farklı seçeneklerin sunabildiği bilinmektedir.

Ankara Mantar Bariyer

Mantar bariyer sistemleri çalışma prensibi itibari ile bir çok alanda kullanılmaya uygunluk göstermektedir. Sağladığı çevre faydası faktörü bariyer sistemlerini günümüzün metropol şehirlerinin vazgeçilmezi haline getirmiştir. Aşağı-yukarı hareket kapasitesine sahip mantar bariyerler hidrolik sistemine sahiptir. Güçlendirilmiş hidrolik sistemler üretimde kullanılan malzemenin ağırlığına uyum göstererek sorunsuz şekilde çalışmasını sağlar. Mantar bariyer sistemleri için yoğun bir düzeyde talep gören sistemler olarak ön plana çıkmaktadır.

Mantar bariyer sistemleri üretiminde çok sayıda makine ve insan gücü gerektirir. Demirin veya alaşımlı metalin bükülmesi ile elde edilen dairesel formadaki mantar bariyer amacını yerine getirmek için bir çok teknik işlemden geçer. Büküm aşamasında ısıtılan demir mukavemet kazanarak daha dayanıklı hale gelir. Sorunsuz şekilde çalışacak aksamın diğer parçaları içinde aynı zor işlemler geçerlidir. Hidrolik sisteminde kullanılan yağlar ve pistonların yapım aşamaları oldukça meşakkatli bir iştir. Tüm bu işlemlerin sonucunda ortaya kusursuz çalışan bariyer sistemleri çıkar ve bu sistemler çevre güvenliği açısından önemli bir rol oynar.

Bariyerlerde kullanılan reflöktörler sayesinde gece sürüşünde oluşacak tehditler önlenir. Yaz kış çalışma koşullarına uygun olarak üretilen bariyer sistemleri hiçbir aksaklık olmadan çalışmasını sürdürmektedir. Tüm bu bilgiler doğrultusunda Ankara mantar bariyer sitemleri tercihlerinde dikkatli davranıyor olmanız, bu tür ürünlere çok daha avantajlı bir şekilde sahip olmanızı mümkün kılar. Üstelik son zamanlarda mantar bariyer sistemleri Ankara fiyatları da bütçe dostu bir şekilde gelişim göstermektedir.

Mantar Bariyer Fiyatları

Mantar bariyer sistemi fiyatlarından önce kullanım alanına göre ihtiyaçlar belirlenmelidir. İhtiyaçlar doğrultusunda yapılacak olan araştırma sonucu en uygun bariyer sistemi bulunacaktır. Kullanıldığı malzeme ve yapılmasındaki ciddi iş gücü itibariyle fiyatına göre uygun olan bariyer sistemleri kullanılacak alana göre değerlendirilmelidir. Fiyatta bir çok değişkeni meydana getiren özellikler fiyatında artış veya azalış göstermektedir. Ne kadar kullanılması gerektiğini bulmak için kullanılacak bölgenin tam ölçümü yapılmalıdır.

Alanında uzman ekipler tarafından yapılan kurulum hizmeti ekstra ücretleri getirebilir. Bunun sebebi inşa edilecek bölgede nasıl çalışmalar yapılacağıdır zemin güçlendirilmesi gereken bir yer için ekstra ücretler çıkacaktır. Kullanılacak zemin güçlendirme malzemeleri demir ve beton ekstra ücretler gerektirebilir.

Kullanılacak alanın ölçü boyutuna göre de değişkenlik göstermekle beraber, tercih edilen ürünün çapı, malzeme kalitesi ve et kalındığı gibi değişkenlerde fiyatta artış ve azalış göstermesini sağlayan unsurlardır. Mantar bariyer fiyatları konusunda avantajlı fırsatlara sahip olmayı isterseniz mutlaka ayrıntılı bir araştırma sürecini yakından takip etmelisiniz.

Ürünlerimiz

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com