Kayar Kapı ve Motoru - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Kayar Kapı ve Motoru

Kayar Kapı ve Motoru

Kayar kapı motoru; sürgülü fabrika veya bahçe kapısına motor montajı yapılarak, uzaktan kontrol edilebilir şekilde geçiş kontrolünü sağlayan bir sistemdir.

Bahçe kapısı motoru olarak da bilinen kayar kapı motorunun genel çalışma prensibi ise; motor kasasının içindeki redüktör sayesinde üzerinde bulunan dişliyi sağa ve sola döndürerek kapı üzerinde bulunan kremayer dişlisini harekete geçirerek kapının kontrolünü sağlar. Yana kayar kapı bu hareketi ile kapanarak geçişe engel olurken, açıldığında ise geçişe izin vermiş olur.

Yana kayar kapının hareketini kontrol etmek için; bariyer kumandası, buton, parmak izi okuyucu, hızlı geçiş sistemi, otomatik geçiş sistemi, mifare veya proximity kart okuyucu gibi geçiş kontrol sistemleri kullanılabilir. Açma veya kapanma süreleri ise 1 sn/m ile 6 sn/m arasındadır. Güvenli geçişin sağlanması için gereken kayar kapı fotoseli ve loop dedektörü ise, araç ve yayaların zarar görmesini engeller.

İhtiyaca göre farklı Yana Kayar Kapı motorları mevcuttur. Endüstriyel kapı motorları, 5000 kg ağırlığındaki sürgülü kapının kontrolünü sağlayabilir. Garaj kapısı motoru ise 500 kg- 1000 kg arası kapıların kontrolünü sağlayabilir. İhtiyaca göre değişkenlik gösteren kayar kapı motorları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Kayar kapı motoru montaj fiyatları ise; kapının büyüklüğü, motorun modeli, çevre düzenlenmesi gibi nedenlerden değişiklik gösterir. Uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışına sahip firmamız hakkında bilgi edinmek için referanslar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ankara’da bulunan firmamızdan kayar kapı motoru hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com