Hakkımızda - Yak Güvenlik Geçiş Kontrol, Bariyer Sistemleri, Ankara, Ostim

Hakkımızda

Hakkımızda

Yak Güvenlik Geçiş Kontrol Sistemleri olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ile yeni adını alarak 2014 yılında Ankara’da kurulan firmamız Türkiye’nin her iline kaliteli ve güvenilir geçiş kontrol sistemleri hizmeti vermektedir. Gelişen son teknolojiyi takip eden firmamız hizmet verdiğimiz projelerde ihtiyaçlara en uygun şekilde çözüm bularak yüksek ivmeli bir büyüme elde ederek sektörde en önde gelen firmalardan bir haline gelmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşları ve özel sektörde hizmet verdiğimiz yerleri detaylı şekilde incelemek için Referanslarımız sayfasına gidebilirsiniz.

Yak Güvenlik Geçiş Kontrol Sistemleri olarak satış, montaj, bakım ve servisini verdiğimiz ürün ve hizmetler ise; Kollu Bariyer, Mantar Bariyer, Road Blocker, Yana Kayar Kapı ve Motorları, Zincir Bariyer, Plaka Tanıma Sistemi, Turnike Sistemi, Otopark Sistemleri gibi alanlardır.

Firmamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri sitemizin ürünlerimiz ve blog sayfalarını inceleyebilir, ilave sorularınız için iletişim sayfamızdaki formu doldurabilir veya 0312 911 11 84 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

İletişim

  • Adres: Melih Gökçek Bulvarı, Eminel İş Merkezi No:18/101 Yenimahalle-ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 911 11 84
  • Fax: 0 (312) 911 11 85
  • E-Posta: info@yakguvenlik.com